Sale
Female Makeup Blender Cosmetic Puff Powder Cute Cartoon Puff Portable Soft Cosmetic Puff Women Make up Tools Kawaii Makeup
Original price was: ₪10.99.₪7.99Current price is: ₪7.99.




























| Weight | 7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Polyurethane |
| Size | 6 cm |
| Quantity | 1 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | cosmetic puff |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.