Sale
6-IN-1 Car Jump Starter with Air Compressor Peak 5000A Auto Battery Booster 150PSI Air Pump Portable Power Bank Tire Inflator
₪68.99 ₪72.99Price range: ₪68.99 through ₪72.99





| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Aegnite |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Battery Capacity(mAh) | 18000-20000 |
| Peak Current | >1200 A |
| Conversion Rate | >90% |
| Number Of Built-in Batteries | 4 |
| External Testing Certification | FCC |
| Fast Charge | One Way Fast Charge |
| Voltage | 12 V |
| Special Features | SOS Lighting |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.