Sale
Women’s simple solid color buckle cover for wearing flat heeled straight slippers
₪28.99 ₪30.99Price range: ₪28.99 through ₪30.99






| Weight | 19 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Birkenstock |
| Applicable Place | Outside |
| Upper Material | Faux leather |
| Closure Type | Pull On |
| Department Name | Adult |
| Outsole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Season | Summer |
| Upper fixing method | Injection molding |
| Heel Type | Flat with |
| Gender | Women |
| Item Type | slippers |
| Model Number | 898 |
| Fashion Element | Buckle |
| Style | LEISURE |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.