0.5/1 Liter Large Capacity Sports Water Bottle Leak Proof Colorful Plastic Cup Drinking Outdoor Travel Portable Gym Fitness Jugs
₪16.99 ₪20.99Price range: ₪16.99 through ₪20.99
0.5/0.6/1 Liter Water Bottle Large-capacity Male Student Drinking Water Bottle Fitness Sports Portable Anti-fall Bicycle Plastic Cup
Features:
Material: PC+PP+Silicone
Size:As Picture Show
Color:Blue,Black,Pink,Red
Package includes:
1x Water bottle
Note:
1. Due to the light and screen difference, the item’s color may be slightly different from the pictures.
2. Please allow 1-2 mm differences due to manual measurement.



| Weight | 1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 1 in |
| Brand Name | macroupta |
| Reusability | Reusable |
| Care instructions | Hand Wash Only |
| Origin | Mainland China |
| Applicable People | Adult |
| Material types not included | Lead |
| High-concerned chemical | None |
| Thermal Insulation Performance | None |
| Water Flowing Method | Direct Drinking |
| Outdoor Activity | Climbing |
| Supply Type | In-Stock Items |
| Material | Plastic |
| Plastic Type | PC |
| Drinkware Type | Water Bottles |
| Model Number | 500ml 650ML,1000ML water bottle |
| Shape | with lid |
| Capacity | 500ml,650ML,1000ML |
| Style | Sports water bottle |
| Feature1 | 1 Liter water bottle |
| Feature2 | 500ml water bottle |
| Feature3 | 650ml water bottle |
| Feature4 | Plastic water bottle |
| Feature5 | Outdoor Travel Gym Bottles |
| Feature6 | Large capacity water bottle |
| Feature7 | Water Bottle Outdoor |
| Feature8 | bottle for hiking |
| Feature9 | bottle for camp |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.