PINDU Design New NH35A Mechanical Watches Men Push Button Turn Russian Roulette Game Sapphire Mirror Diamond Dial Men’s Watch
Original price was: ₪392.99.₪333.99Current price is: ₪333.99.
PINDU Design Button Roulette Desktop Theme Mechanical Watch To Spend Quality Time With You
Men Watches Equipped With NH35A Movement Make Travel Time More Accurate











| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | PINDU |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Band Material Type | Leather |
| Display Type | Numberless |
| High-concerned chemical | None |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Style | Limited Edition |
| Band Length | 22 |
| Case Material | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Movement | Automatic Self-Wind |
| Feature | water proof |
| Dial Window Material Type | Sapphire Crystal |
| Case Thickness | 46 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Case Shape | Round |
| Model Number | P6628 |
| Item Type | Mechanical Wristwatches |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.