Sale
10PCS High Quality Powermax105 Plasma Cutting Consumable 220842 Electrode For Plasma Torch
Original price was: $7.69.$6.15Current price is: $6.15.










| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | hanhaibaoge |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Application | 45-105A |
| Model Number | Powermax105 |
| Certification | NONE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.












Reviews
There are no reviews yet.