Sale
13/30pcs Retractable Gel Pens Set Black/Red/Blue Ink Ballpoint for Writing Refills Office Accessories School Supplies Stationery
₪8.99



| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | kissbuty |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Model Number | 1008 |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.