Sale
2PCS Women’s Watch Fashion Rhinestone Ladies Analog Quartz Watches Bracelet Set Reloj Mujer Girls Clock Gift Relogio Feminino
$3.07









| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 16mm |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Material | Alloy |
| Feature | Shock Resistant |
| Band Length | 23 |
| Dial Diameter | 28mm |
| Style | Fashion & Casual |
| Clasp Type | Hook Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | BW1863 |
| Dial Window Material Type | Glass |
| Case Thickness | 9mm |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Case Shape | Round |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.