500000mAh 120W Power Bank Large Capacity 4 in1 Cables Intelligent Digital Display Light Portable Powerbank For iPhone Huawei New
$7.99 $8.30Price range: $7.99 through $8.30
500000mAh 120W Power Bank Large Capacity 4 in1 Cables Intelligent Digital Display Light Portable Powerbank For iPhone Huawei New
-
Product: Protable Mini Power Bank
-
Capacity: 10000mAh/30000mAh/50000mAh
-
Output parameters: 120W, PD20W
-
Input parameters: PD20W
-
Output port:Type-C, Lightning, USB
-
Input port:Type-C, USB
-
Material: ABS+PC
-
Color:Black, White,Purple,Bule
Features:
1. Mini portable with built-in drawstring.
2. Built in 4 charging cables.
3. Intelligent charging protection for safer charging.
4. Meet the aviation carry on standard and can be carried with you.
5.4 devices charging simultaneously.
6. Use high-density batteries to create an ultra compact and ultra mini body.
The package includes:
1 * power bank
1 * cable
1 * user manual













| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Output Interface | Micro USB |
| Input Interface | USB |
| High-concerned chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | Built in Cables |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Certification | CE |
| Model | Portable Power bank |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Max Output | 120W |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.