6-12pcs/lot Kawaii Sanrio Melody Kitty Cinnamoroll Erasable Gel Pens Cute 0.5mm Blue Ink Neutral Pen Office School Supplies Gift
₪27.97










| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 in |
| Brand Name | Sanrio |
| Model Number | U039 |
| Use | Office & School Pen |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Erasable Or Not | Yes |
| Writing Point | 0.5mm |
| Origin | Mainland China |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.