67W Ultra Fast USB Charger For Xiaomi 11 12 13 14 15 Redmi Note 11 12T 13 14 POCO F7 X4 X5 X6 X7 Pro Type-C Turbo Charging Cable
$5.23 $5.84Price range: $5.23 through $5.84
67W Max Ultra Fast USB Charger For Xiaomi 11 12 Lite 11T 12S 12X 13 13T 14 15 Ultra 17 Pro Max Redmi Note 10 10S 11 11S 11T 12T 12 13 14 15 Pro POCO X3 GT X4 X5 X6 X7 F3 F4 F5 F6 F7 F8 M4 M5 M6 M7 Pro Black Shark 4 5 6 Pro Turbo Quick Charge 6A Type-C USB Charging Cable 1m 1.5m 2m EU Plug Suit














| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | USB |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | Other |
| GaN | No |
| Max. Output Power | 67W |
| Type | Quick charger |
| Model Number | 67W Max Turbo Fast Charger |
| Product Name | 67W Fast Charger & 6A Cable |
| Charger Type | USB Fast Charger |
| Charger Plug | EU Plug |
| Cable Type | Type-C to USB Cable |
| Cable Length | 1m,1.5m,2m |
| Color | White |
| Function 1 | 67W Fast Wall Charger for Xiaomi 14 Pro |
| Function 2 | For Redmi Note 13 67W Fast Charger Cable |
| Function 3 | 67W Fast Travel Charger for POCO X4 Pro |
| Function 4 | For POCO X5 67W Fast EU Wall Charger |
| Function 5 | 67W USB Turbo Charger for Redmi Note 12 Pro |
| Function 6 | For Xiaomi 13 67W EU Fast Wall Charger |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.