67w Xiaomi Original Charger Turbo Charge Gan EU Adapter 6A Usb Type C Cable For Poco x5 F5 Pro Mi 13 Lite Mix Fold 3 2 Phone
Original price was: ₪37.99.₪29.99Current price is: ₪29.99.
67w Xiaomi Original Charger Turbo Charge Gan EU Adapter 6A Usb Type C Cable For Poco x5 F5 Pro Mi 13 Lite Mix Fold 3 2 Phone





| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | XIAOMI |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | Type C |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | Qualcomm Quick Charge |
| GaN | Yes |
| Max. Output Power | 67W |
| Type | Quick charger |
| Power Source | USB |
| Model Number | Mdy-12-EH |
| Quality Certification | ROHS |
| Intelligent Charge | Yes |
| Display screen | No |
| 67 watt charger xiaomi | xiaomi 67 w charger |
| Redmi Note 12 Pro Charger | xiaomi 13 Lite charger |
| xiaomi 13t charger | Xiaomi 12S Ultra charger |
| POCO X3 GT charger | Redmi Note 11 Pro 5G charger |
| Redmi Note 13 Pro charger | Xiaomi MIX Fold 3 charger |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.