Sale
6pcs/24pcs/12pcs Blue 1mm Fine Ballpoint Pens, Smooth Writing, Suitable for School Supplies, Office Supplies, Quick-Drying
₪7.99 ₪13.99Price range: ₪7.99 through ₪13.99





| Weight | 18 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Gel Pen's Ink Feature | Glitter |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 1.0mm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.