Air Rocket Foot Pump Launcher Outdoor Air Pressing Pedal Soaring Rocket Toy Kids Game suit Jumping Sport Game Kids Toy Gift
₪9.99 ₪10.99Price range: ₪9.99 through ₪10.99

Commodity name: foot rocket game
Commodity material: rocket is foam, the other is plastic
Product size: rocket: 17*6.5cm; Foot: 18*10*5cm; Overall belt bracket: 24*22*13.5cmSince there will be an error of 1-3cm in manual measurement, thank you for your understanding
Applicable scenarios: multiplayer games, teamwork training, physical education training, family games, single-player games, indoor and outdoor!
Product performance: it can cultivate children’s team consciousness, hand-foot-eye cooperation, indoor and outdoor sports, interesting sports, farewell to watching TV and playing games; The product has high safety performance and will not hurt children by mistake!
Product category: 1pcs rocket, 3pcs rocket
Product packaging: OPP bag
The picture is for reference only. No additional notice will be given to the subsequent update and adjustment of the product. The actual receipt shall prevail.










| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Recommend Age | 14+y |
| High-concerned chemical | None |
| Dimensions | 31*28.5cm |
| Gender | Unisex |
| Function | Grasping/Movement Ability Developing |
| Barcode | No |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.