Sale
Classic Square Sunglasses Women Men Vintage Brand Sun Glasses Alloy Frame Retro Trend Fashion Style Shades Oculos de sol
$2.77 $7.38Price range: $2.77 through $7.38


















| Weight | 6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | Ah-Mee |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Scenarios | Casual |
| Gender | Women |
| Style type | Rectangle |
| Model Number | s21130 |
| Item Type | EYEWEAR |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Alloy |
| Element type | Basic Classic |
| High-concerned chemical | None |
| Lenses Material | Polycarbonate |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Lens Height | 52mm |
| Lens Width | 58mm |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.