CURREN 9113 Stylish Ladies’ Quartz Watch, Waterproof Square Small Dial Wristwatch with Sleek Design for Daily Wear
₪25.99 ₪26.99Price range: ₪25.99 through ₪26.99


















| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | Curren |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Silicone |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 16 |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Numberless |
| Case Material | Alloy |
| Feature | Water-Resistance |
| Band Length | 20cm |
| Dial Diameter | 30 |
| Style | Fashion & Casual |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 9113 |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Case Thickness | 9 |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Certification | CE |
| Case Shape | Square |
| Feature1 | watches for woman,watches woman,woman watches |
| Feature2 | ladies watch,ladies watches |
| Feature3 | reloj para mujer,relojes para mujer,reloj mujer,reloj,relojes de mujer |
| Feature4 | montre femme,relogio feminino,montre femme luxe |
| Suitable audience for wearing | men, women, boys, girls, unisex, students, couples |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.