Sale
DELEFU 4*2 White Tempered Glass Brazil Standard Outlet with Double USB Type C Wall Power Socket Smart Switch Tuya Wifi 10A 20A
₪21.99 ₪37.99Price range: ₪21.99 through ₪37.99
| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | Delefu |
| Voltage | 110-240V |
| High-concerned chemical | None |
| EU LVD Voltage | Low voltage: Below 50Vac or 75Vdc |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.



























Reviews
There are no reviews yet.