Sale
EDEBA Metal USB Car Charger with Type C Cable 12V Super Fast Charging Vehicle Adapter 2 in 1 for iPhone Samsung Huawei VIVO OPPO
Original price was: ₪13.99.₪10.99Current price is: ₪10.99.











| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 2 in |
| Brand Name | EDEBA |
| Certification | CCC |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | USB-A |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | Qualcomm Quick Charge |
| GaN | No |
| Max. Output Power | 300W |
| Type | Car Charger |
| Power Source | Car Lighter Slot |
| Model Number | FYU-UC12 |
| Quality Certification | NONE |
| Intelligent Charge | Yes |
| Display screen | No |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.