Gel pens Set Black Blue Red Refill Gel Pen Bullet Tip 0.5mm School & office Supplies Stationery kawaii accessories stationery
₪7.99 ₪8.99Price range: ₪7.99 through ₪8.99
Product Description:
1. Name: Bullet Refill & Gel Pen
2.Product Material: Â Plastic + Ink
3.Product Size: 15cm
4.Product color: Black/Blue/Red
5.Refill type: Bullet tip 0.5 mm
6. Package Condition:We use a bubble bag to wrap the product tightly to avoid damage during transportation.














| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Plastic |
| Use | Office & School Pen |
| Gel Pen's Ink Type | Gel-Ink |
| Gel Pen's Ink Feature | Normal |
| Type | Gel Pen |
| Erasable Or Not | No |
| Writing Point | 0.5mm |
| Model Number | B046 |
| Color | Red/Black/Blue |
| Feature1 | Pen Refill |
| Feature2 | Gel Pen |
| Feature3 | Pen |
| Feature4 | Gel Pen Set |
| Feature5 | Gel Pen Red |
| Feature6 | Gel Pen Blue |
| Feature7 | Gel Pen Black |
| Feature8 | Pen Refill Red |
| Feature9 | Pen Refill Blue |
| Feature10 | Pen Refill Black |
| Refill Type | Bullet Refill |
| Feature11 | Refill |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.