Sale
Japanese Hair Scissors Set Hairdressing Scissors kit Hairdresser Shaver Haircut Scissors
$8.92 $11.38Price range: $8.92 through $11.38











| Weight | 11 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Teeth | 28 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Type | Cutting Scissors |
| Stainless Steel Type | 4Cr13 |
| Total Length | 17cm |
| Model Number | HBS |
| Handle Material | Stainless steel |
| Origin | Mainland China |
| Size | 6.5 inch |
| High-concerned chemical | None |
| Item Type | Hair Scissor |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.