Sale
JUJINGYANG 220W Searchlight High Power 12V Xenon Flashlight Outdoor Camping HID Search Light Waterproof Spotlight
₪131.99 ₪254.99Price range: ₪131.99 through ₪254.99
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 28 in |
| Brand Name | JUJINGYANG |
| Is Batteries Included | No |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Model of LED Beads | H3 BULB |
| Base Type | 2G11 |
| Model Number | JY-218 |
| Switch Mode | Press |
| Lumen | More than 5000 lumens |
| Item Type | Portable Spotlight |
| Light Source | HID |
| Beam Angle | 180 ° |
| Use | Camping /Night fishing |
| Certification | ce |
| Wattage | 35W/55W/65W/75W/100W/160W/220W |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.













Reviews
There are no reviews yet.