Sale
Lightweight Vintage Motorcycle Helmet With Dual Visor Motorbike Riding 3/4 Open Half Helmet Retro Casco Moto 3C & Dot
₪75.99 ₪159.99Price range: ₪75.99 through ₪159.99








| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 25 in |
| Brand Name | Sevs |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Helmet Material | Abs |
| Weight | 1kg |
| Item Type | Helmets |
| Helmet Style | Open face |
| Quality Certificate | Dot |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.