Luxury Diamond Watch Men Hip Hop Bling Iced Out Quartz Watches Fashion Blue Dial Silver Shiny Party Jewelry Relojes Dropshipping
Original price was: $22.14.$17.84Current price is: $17.84.















| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | DITALING |
| Band Material Type | Stainless steel |
| Display Type | Numberless |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | Luminous Hands |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Band Length | 22 |
| Style | Luxury |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Origin | Mainland China |
| Battery Included | Yes |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Case Material | Stainless steel |
| Case Thickness | 1.3 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Model Number | DC10R |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 45 to 49 mm |
| Certification | NONE |
| Case Shape | Square |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.