Sale
New Luxury Men’s Quartz Watch Square Roman Numeral Dial Trendy Casual Business Watch Leather Strap Japanese Movement Stainless
₪52.99 ₪53.99Price range: ₪52.99 through ₪53.99
No logo, the watch is a custom watch, only used as a collection, facing customers who like the style, if you mind, please do not order!!!!






| Weight | 9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | GRAYSS |
| Band Material Type | Leather |
| Display Type | Numberless |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | None |
| Movement origin | Jp(origin) |
| Band Length | 1 |
| Style | Smart Casual |
| Clasp Type | NONE |
| Origin | Mainland China |
| Battery Included | Yes |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Case Material | Stainless steel |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| size | 33x43mm |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.