Sale
Newborn Adjustable Bathtub Pillow Seat Cushion Cross-shaped Anti-slip Baby Bath Net Mat Children Bathtub Shower Cradle Bed Seat
₪10.99 ₪13.99Price range: ₪10.99 through ₪13.99
Feature:
It is very suitable for bathing for newborns aged 0-24 months.
Five-point scientific support to safely protect the baby’s spine,
The size can be adjusted to suit different bathtub sizes.
Easy to install, easy to store,
Safe and non-slip, breathable and easy to dry.Specification:
Size: 102*68 cm
Material: Mesh+PP+Foam
It is very suitable for bathing for newborns aged 0-24 months.
Five-point scientific support to safely protect the baby’s spine,
The size can be adjusted to suit different bathtub sizes.
Easy to install, easy to store,
Safe and non-slip, breathable and easy to dry.Specification:
Size: 102*68 cm
Material: Mesh+PP+Foam
Note: The bathtub is for display only, and the bathtub is not provided.










| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | vvocci |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Material | Cloth |
| Age Range | 25-36m |
| Age | Babies |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.