Sale
OIMG Vintage Square Sunglasses Women Oversized Sunglass Men Retro Black Sun Glasses Shades Goggle UV400 Oculos De Sol
Original price was: $3.38.$2.77Current price is: $2.77.









| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | EACdweq |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Scenarios | Outdoor |
| Professional Type | Basic Sunglasses |
| Gender | Women |
| Style type | Square |
| Model Number | TT00126 |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Plastic |
| Element type | Basic Classic |
| High-concerned chemical | None |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Boxes Included | No |
| Item Type | EYEWEAR |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | NONE |
| Applicable age | Adults, men, women |
| UV resistance grade | UV400 |
| Year / season of launch | new |
| Lens height | 55mm |
| Lens width | 57mm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.