Sale
OLEVS 5616 New Quartz Watch for Women Fashion Elegant Square Golden Watch Calendar Waterproof Stainless Steel Ladies Wristwatch
Original price was: ₪58.99.₪47.99Current price is: ₪47.99.















| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | OUPINKE |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 12 |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Numberless |
| Case Material | Stainless steel |
| Feature | Water-Resistance |
| Band Length | 17 |
| Dial Diameter | 21 |
| Style | Luxury |
| Clasp Type | Folding Clasp with Safety |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 5616 |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Case Thickness | 9 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Certification | CE |
| Case Shape | Square |
| Weight | 47.5g |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.











Reviews
There are no reviews yet.