Sale
OLEVS 7089 Women’s Watches With Gift Box Original Silicone Strap Fashion Square Waterproof Luminous Women’s Quartz Wristwatches
Original price was: ₪52.99.₪41.99Current price is: ₪41.99.






| Weight | 16 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | OUPINKE |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Silicone |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 18 |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Numberless |
| Case Material | Stainless steel |
| Feature | Water-Resistance |
| Band Length | 21 |
| Dial Diameter | 33 |
| Style | Fashion & Casual |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7089 |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Case Thickness | 10 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Certification | CE |
| Case Shape | Rectangle |
| Dial Size | 33*38.5mm |
| Weight | 47g |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.