OLEVS Golden Quartz Watch for Women Fashion Elegant Tungsten Steel Case Waterproof Wristwatches Luxury Original Ladies Watch New
Original price was: ₪894.99.₪62.99Current price is: ₪62.99.












| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | OLEVS |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 18 |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Roman Numeral |
| Case Material | Stainless steel |
| Feature | Week Display |
| Band Length | 21 |
| Dial Diameter | 44 |
| Style | Luxury |
| Clasp Type | Push Button Hidden Clasp |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 7008 |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Case Thickness | 11.5 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Certification | CE |
| Case Shape | Round |
| watch for women | Women's wristwatch |
| Woman watch | reloj mujer |
| women watch | relogio feminino |
| Women's watches | dresses for women 2024 |
| fashion quartz wristwatches | ladies watch |
| women's watch | montre femmes |
| Elegant woman watch | reloj mujer elegante |
| luxury brand woman watch | montre femme luxe de marque |
| montre femme | reloj de mujer |
| Waterproof women's watch | relogio feminino a prova de agua |
| turkey customs products | woman watch |
| Original OLEVS | Clocks/ Watches |
| quartz wrist watches | fashion quartz bracelet Watch |
| accessories for women | ladies watch free shipping |
| women's watch on hand | reloj para mujer |
| quartz watch | watch women |
| Dropshopping | Free Shipping |
| Weight | 103g |
| Dial Size | 36.5*44mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.