Sale
OPK 8110 Ladies Watch Classic Simple Brand Quartz Watch Stainless Steel Strap Watch For Women Waterproof Luminous Day-Date Watch
₪22.99 ₪24.99Price range: ₪22.99 through ₪24.99










| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | opk |
| Battery Included | Yes |
| Water Resistance Depth | 3Bar |
| Movement | Quartz |
| Band Material Type | Stainless steel |
| High-concerned chemical | None |
| Band Width | 12 |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Display Type | Arabic Numeral Markers |
| Case Material | Stainless steel |
| Feature | Week Display |
| Band Length | 21 |
| Dial Diameter | 28 |
| Style | simple |
| Clasp Type | Bracelet Clasp |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | OPK/8110 |
| Dial Window Material Type | Coated Glass |
| Case Thickness | 9 |
| Boxes & Cases Material | Paper |
| Certification | CE |
| Case Shape | Round |
| weigjt | 56g |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.