Sale
Outdoor Camping Picnic Equipment Storage Box, Tent Supplies Storage Box with Wheels, Large-Capacity Oversized Travel Bag
₪53.99 ₪62.99Price range: ₪53.99 through ₪62.99












| Weight | 34 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand Name | myco |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Main Material | POLYESTER |
| Have Drawbars | No |
| Closure Type | Zipper |
| Material Composition | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Model Number | X06A |
| Occasion | Versatile |
| Item Type | travel bags |
| Hardness | SOFT |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.