Rhinestone Decor Car Seat Back Hook Hanger Universal Bling Diamond Vehicle Auto Headrest Storage Holder Car Accessories
₪7.99 ₪8.99Price range: ₪7.99 through ₪8.99
2pcs 1pc Rhinestone Decor Car Seat Back Hook Hanger Universal Bling Diamond Vehicle Auto Headrest Storage Holder Car Accessories
Specification:
Product name:Â Rhinestone Decor Car Seat Back Hook Hanger
Size: 10.5*3.3cm
Weight: 23g
Material: ABS+Rhinestone
Color: White/Colorful/Black/Pink/Red/Blue/green
Feature:
1. Easy to carry, small size and large load-bearing
2. Can hang masks, bags, hats and other items
3. The appearance of water drill increases the visual effect in the car
















| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| High-concerned chemical | None |
| Main Material | Plastic Fiber |
| Item Weight | 23g |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.