Silicone Shampoo Brush Head Scalp Massage Comb Hair Dye Tint Oil Applicator Bottle with Brush Barber Salon Hair Styling Tools
$2.46 $2.77Price range: $2.46 through $2.77
| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| Material | Plastic |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | CSMT-PM1669 |
| Item Type | comb |
| Origin | Mainland China |
| Size | 8*7cm/17*4.6cm |
| High-concerned chemical | None |
| Type 1 | Wet and Dry Scalp Massage Brush |
| Type 2 | Head Cleaning Brush |
| Type 3 | Silicone Massage Comb |
| Type 4 | Hair Scalp Massager |
| Type 5 | Massage Brush Head Scalp Massage Comb |
| Type 6 | Hair Washing Comb |
| Type 7 | Hair Salon Hairdressing Tool |
| Type 8 | Handheld Massage Brush |
| Type 9 | Scalp Massage Brush Comb |
| Type 10 | Hair Cleaning Comb |
| Type 11 | Head Massager |
| Type 12 | Silicone Massage Brush |
| Type 13 | Hair Massager |
| Type 14 | Hair Care Tools Set |
| Type 15 | cepillo para cabello |
| Type 16 | peine de masaje |
| Type 17 | massage comb |
| Type 18 | barber tools |
| Type 19 | brosse cheveux |
| Type 20 | barber accessories |
| Type 21 | scalp applicator |
| Type 22 | peines para cabello |
| Type 23 | cepillo masajeador de cabello |
| Type 24 | aplicador cuero cabelludo |
| Type 25 | brosse massage cuir chevelu |
| Type 26 | barber accessories |
| Type 27 | Barbershop accessories |
| Type 28 | Hair accessory |
| Type 29 | spazzole da massaggio |
| Type 30 | peinetas para cabello |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.


















Reviews
There are no reviews yet.