Spring Autumn Cotton Flare Sleeve T Shirts Women Solid Bodycone Basic Long Sleeve Crop Tops Casual Shirring Off-shoulder Tees
₪19.99 ₪21.99Price range: ₪19.99 through ₪21.99

China Model Pic












| Weight | 24 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Casual |
| Craft of Weaving | Non-Woven |
| Age | Middle Age |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Season | All Season |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | Shirring |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | Flare Sleeve |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 101g—120g |
| Festival | Valentine's Day |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | Skew Collar |
| Occasion | Party |
| Model Number | Cotton tops |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"68","inch":"26.77"},"size":"S","vid":-1},{"length":{"cm":"72","inch":"28.35"},"size":"M","vid":-2},{"length":{"cm":"76","inch":"29.92"},"size":"L","vid":-3},{"length":{"cm":"80","inch":"31.50"},"size":"XL","vid":-4},{"length":{"cm":"84","inch":"33.07"},"size":"XXL","vid":-5}]} |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.