Sale
Tuya Smart Home Thermostat Water Electric Warm Floor Heating Gas Boiler WiFi Temperature Remote Controller with Google Alexa
Original price was: ₪58.99.₪46.99Current price is: ₪46.99.
| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 9 in |
| Brand Name | EZAIOT |
| Wattage | 1.5W |
| Certification | RoHS |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Model Number | V4W |
| Current Load | 3A / 16A |
| Setting Temp.Accuracy | 0.5℃ |
| Set Temp. | 5-95 ℃ |
| Ambient Temp. | -5~50 ℃ |
| App | Smart Life or Tuya Smart |
| Voice Control | Yandex Alice, Amazon Alexa and Google Home |
| Type | Floor Heating Thermostats |
| Feature | Touch buttons, programmable |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.