Sale
26cm Cast Iron Frying Pan Uncoated Non-stick Egg Pancake Pan Crepe Maker Steak Frying Pot Gas Induction Cooker Kitchen Cookware
$28.99

















| Weight | 26 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 3 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Metal Type | Cast Iron |
| Feature | Stocked |
| Certification | SGS |
| Diameter | 20cm |
| Applicable Stove | General Use for Gas and Induction Cooker |
| Model Number | Q43 |
| Wok type | Non-coating |
| Pans Type | Chef's Pans |
| Pot Cover Type | Without Pot Cover |
| Pot Cover | NO |
| Material | Cast Iron |
| Type | Pans |
| Capacity | 1-2L |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.