2PCS LED Car Door Projector Light For Mercedes Benz C117 W117 C205 S205 C207 A207 C218 CLA CLS Class E C Coupe amg Accessories
$12.99

Specifications:
LED Car Door Warning Lights
Voltage: 12V
Power consumption: 7W.
Material: ABS+Aluminum alloy.
Life span: more than 80,000hours.
High Brightness LED, Power Consumptions Savage.
Work environment temperature: -40 degree ~ 105 degree .
Easy to install: only takes out the your old light and insert this product without change wires or drill hole.
Package Include: 2Pcs LED Logo Light





| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Voltage | 12 V |
| Item Type | welcome light |
| Material | ABS+PVC |
| High-concerned chemical | None |
| Model Name | Car Door Light |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.