Sale
3 Lights Dimmable LED Makeup Mirror with Touch Screen Fold Cosmetic Makeup Mirror Rechargeable Tabletop for Travel & Home Use
$50.99












| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Is Batteries Included | No |
| Mirror Surface Area | Not over 929 cm2 |
| High-concerned chemical | None |
| Light | Equipped |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Mirror |
| Feature | Magnifying |
| Model Number | Barber Mirror |
| Material | ABS+PC +Glass |
| Size | 21x31cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Function 2 | makeup mirror |
| Function 3 | home mirror |
| type 2 | Cosmetic mirror |
| Feature 5 | makeup tools |
| Feature 10 | mirror makeup |
| Makeup mirror | face shaving mirror |
| Mirror | Cosmetics |
| mirror makeup | LED mirror |
| desktop mirror | folding mirror |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.