| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | NONE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Categories
$6.99
| Weight | 5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Certification | NONE |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Reviews
There are no reviews yet.