






| Weight | 15 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | Polyurethane |
| Size | 10cm |
| Quantity | 4 |
| Number of Pieces | One Unit |
| Item Type | cosmetic puff |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.