Sale
50000mAh Mini Power Bank Portable Charger Mirror Screen LED Digital 4in1 Built-in Cable Powerbank for iPhone Huawei Samsung
$5.99
500000mAh Mini Power Bank Portable Charger Mirror Screen LED Digital Built-in Cable Powerbank for iPhone Huawei Samsung







| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 5 in |
| Brand Name | NONE |
| Battery Type | Li-Polymer Battery |
| Output Interface | USB-Type C |
| Input Interface | Lighting |
| High-concerned chemical | None |
| Shell Material | Plastic |
| Features | With Led Lamp |
| Origin | Mainland China |
| Type | Portable Power Bank |
| Certification | CE |
| Support Quick Charge Technology | Two-way Quick Charge |
| Max Output | 120W |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.