Baby Bath Seat Support Mat Infant Anti-Slip Soft Comfort Body Cushion Foldable Baby Bath Tub Pad Chair Newborn Bathtub Pillow
$17.99
Baby Bath Seat Support Mat Infant Anti-Slip Soft Comfort Body Cushion Foldable Baby Bath Tub Pad Chair Newborn Bathtub Pillow
Description:
Material: Cotton ammonia fabric + sandwich mesh fabric
size:43*26*3cm
Packing: 1 *Bath tub floating pad
Note:
Size: please consider a 1-3 cm difference in size due to manual measurement.
Color: Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as shown in the pictures.










| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 11 in |
| Brand Name | NONE |
| Origin | Mainland China |
| High-concerned chemical | None |
| Pattern Type | Geometric |
| Material | Cloth |
| Model Number | baby bath cushion |
| Age Range | 7-12m |
| Type | Tubs |
| Age | Babies |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.