Dual Zone 18 in 1 Symphony RGB Atmosphere Lamp Kit Main/Sub Controller 20CM 35CM 75CM 90CM 110CM Speaker Foot storage Lamp Exten
$4.99
Note:
1.Please confirm what system the original light is, must be the same as our main controller! If it's different, it won't work! Please buy with caution!
2.Please note! If you choose a storage lamp, you need to manually install the round accessories yourself, and it is not that we sent the wrong product! !
Click here to purchase the complete set










| Weight | 20 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 6 in |
| Brand Name | Oprah |
| Item Type | Atmosphere lamp |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | acrylic optic strip |
| Model Name | 6/10/14/18/22 in 1 symphony lamp |
| Voltage | 12 V |
| Item Weight | 0.9 |
| Certification | CE |
| feature1 | car accessories |
| feature2 | RGB Symphony |
| feature3 | 18 in 1 22 in 1 Ambient Light Parts for bmw e90 bmw e46 audi a6 c6 |
| feature4 | main controller sub controller |
| feature5 | main controller sub controller |
| feature6 | 1pcs storage light |
| feature7 | 1pcs door light |
| feature8 | accessories for vehicles |
| Size | 75cm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.










Reviews
There are no reviews yet.