Sale
Men’s Casual Simple Buckle-Adjustable Pu Upper Double-Bar Beach Flip-Flops Flat-Soled Slip-On Outdoor Home Eva Slippers
$30.99
| Weight | 23 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 7 in |
| Brand Name | NONE |
| Shoes Type | Flip Flops |
| Applicable Place | Beach |
| Upper Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Outsole Material | EVA |
| High-concerned chemical | None |
| Style | Street Style |
| Item Type | slippers |
| Season | Spring/Autumn |
| Fashion Element | Buckle |
| Department Name | Adult |
| Insole Material | EVA |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Pattern Type | Solid |
| Gender | Men |
| Model Number | 588-2 |
| Fit | True to Size |
| Upper fixing method | sticking |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.







Reviews
There are no reviews yet.