








| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Shoe Polish |
| Model Number | BQ2414 |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Categories
$7.99









| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Shoe Polish |
| Model Number | BQ2414 |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.