PD 20W USB C Fast Charger For Apple iPhone 17 16 15 14 13 12 11 Pro Max For iPad 5A Quick Charging Data Cable EU US Plug Adapter
$5.99








| Weight | 14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | keai |
| Certification | CE |
| Origin | Mainland China |
| Output Interface | Type C |
| High-concerned chemical | None |
| Applied Fast Charge Protocols | USB PD |
| GaN | Yes |
| Max. Output Power | 20W |
| Type | USB |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.









Reviews
There are no reviews yet.