SKZ SKZoo Kpop Halloween Gift Women’s Canvas Shoulder Bag Lipstick Shopping Travel Storage Bag Animal Rabbit Dog Halloween Bag
$8.99





| Weight | 10 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Material | CANVAS |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Function | other |
| Feature | Eco-Friendly |
| Shape | Rectangular |
| Pattern Type | Three-dimensional Type |
| Use | Cosmetic bag |
| Product | Makeup bag |
| Type | Storage Bags |
| Specification | 23*17.5cm |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.