




| Weight | 12 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | MDOD |
| Origin | Mainland China |
| Applicable Scenarios | Casual |
| Professional Type | Others |
| Gender | Women |
| Style type | Oval |
| Model Number | 453 |
| Item Type | EYEWEAR |
| Product Type | Fashion Sunglasses |
| Department Name | Adult |
| Frame Material | Plastic |
| Element type | Basic Classic |
| High-concerned chemical | None |
| Lenses Material | Plastic |
| Lenses Optical Attribute | UV400 |
| Lens Height | 3.2cm |
| Lens Width | 5.0cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Eyewear Type | Sunglasses |
| Certification | NONE |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.