Sale
ZHEJIN Seamless Sports T-shirt Women Slim Fit Gym Workout Top Short Sleeve Yoga Shirt Curved Hem Breathable Athletic Sportswear
$11.99














| Weight | 21 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4 in |
| Brand Name | NONE |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Style | Sporty |
| Craft of Weaving | Knit |
| Age | Junior |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Season | Spring/Summer |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | NONE |
| Elasticity | High Strecth |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Blended |
| High-concerned chemical | None |
| Material | Elastane |
| Pattern Type | Solid |
| Fit | True to Size |
| Pattern Them | Classic Style |
| Tops Type | TEES |
| Release Date | Spring 2026 |
| Weight | 101g—120g |
| Item Type | tops |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Gender | Women |
| Collar | O-Neck |
| Occasion | Sports |
| Model Number | CP034 |
| Fit Type | Slim |
| Choice | yes |
| size_info | {"sizeInfoList":[{"length":{"cm":"68","inch":"26.77"},"size":"S","vid":100014064},{"length":{"cm":"73","inch":"28.74"},"size":"M","vid":361386},{"length":{"cm":"78","inch":"30.71"},"size":"L","vid":361385}]} |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.