Sale
12/15Pcs Makeup Sponge Cosmetic Puff Foundation Sponges Blender Beauty Egg Powder Puffs Women Make Up AccessoriesMakeup Tools
$4.99





| Weight | 8 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 8 in |
| Brand Name | NONE |
| High-concerned chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Material | sponge |
| Size | 6cm |
| Quantity | 12/15Pcs/set |
| Number of Pieces | Combo |
| Item Type | cosmetic puff |
| Type | Makeup Sponges |
| Type 2 | Mini Beauty Sponge |
| Type 3 | Makeup Puff |
| Type 4 | Beauty Powder Puff |
| Type 5 | Mini Finger Powder Puff |
| Type 6 | Wet Foundation Puff |
| Type 7 | Cosmetic Eggs |
| Type 8 | Cosmetic Puff Set |
| Type 9 | Makeup Blender |
| Type 10 | cosmetic tools |
| Type 11 | make up sponge |
| Type 12 | Beauty Tools |
| Type 13 | Makeup Tools |
| Type 14 | maquillaje |
| Type 15 | sponge storage |
| Type 16 | Beauty Sponge |
| Type 17 | Finger puff |
| Type 18 | Makeup Sponge Set |
| Type 19 | maquillaje kawaii coreano |
| Type 20 | Dual-Use Wet & Dry Foundation Cosmetic Puffs |
| Type 21 | Latex-Free |
| Type 22 | Makeup Sponge Set with Storage Jar |
| Type 23 | Makeup Sponge Finger Puff, |
| Type 24 | Women Makeup Tools |
| Choice | yes |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.








Reviews
There are no reviews yet.